Únor 2013

Něco jako deníček')

23. února 2013 v 21:17
Ahoj') moc se vám omlouvám že jsem tu dlouho nebyla,ale nebyl čas a ke všemu mě ten blog štval,tak doufám že se to už spravilo!')Sem jediná,nebo taky celej výkend prosedíte doma na počítači,posloucháte televizi,nebo písničky? :D Každopádně v rosmanovi byli slevy takže čekejte nějaké recenze!')také mám za chvíli svátek.Je to směšný ale nevim datum,svátky se v naší rodině nějak moc neslaví,ale dokopala jsem se k tomu že zase budu číst knížky,tak sem si jednu k svátku od táty objednala jmenuje se Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti.Je to nějaký drama sci-fi a tak,každopádně se hrozně teším až mi dojde a doufám že se mi bude líbit,ale ta upoutávka na to je ůžasná!')**

Deník? šuplík na kosmetiku :))

10. února 2013 v 23:13
Ahojte')* taky vás tam deptá že zítra je škola? Už zase! už zase budu muset sedět v tý hnusný lavici a poslouchat učitelky neznámou řeč :/ Ach né :( mě se tam příšerně nechce! a komu by taky jo? :DD každopádně sem si už konečně udělala takový no jak to nazveme skříńku,šuplík,box? nevím prostě box na kosmetiku,zatím kosmetiky moc nemám,ale postačí.Také sem se dozvěděla že v rosmanovi mají slevy na esence,takže vám pak nafotím moje ůlovky z výprodeje :)) ted´ ten box :)

Deníček-hory (pec pod sněžkou)

7. února 2013 v 21:40
Ahoj')* Tak jsem se vrátila z hor,ted budu přidávat články zas pravidelně ;) Bylo to tam celkem fajn,ale štve mě že jsem už nezkusila skákat z skokánků :/ snad příště,ke všemu příští rok pojedeme na lyžák :33 ani nevíte jak se tam těším,je to sice daleko,ale prostě se nehorázně těším :)) i když lyžovat neumím :D Určitě tam budu ve skupině která to vůbec neumí s párem pakońů :D my totiž máme tak zlý učitele ,že i když je poprosíš jestli nemůžeš místo lyžování snowboardovat,že lyžovat neumíš ti to nedovolej :/ a ke všemu si pak budeš muset koupit lyže i když ti to bude prd platný,ale co.Alespoń budu umět i lyžovat,i když si myslím že to nebudou učit pořádně,můj bratr říkal že tam sou prej jen na buzerování :D.

Bye <3

2. února 2013 v 22:27
Áhoj') chtěla jsem vám oznámit že zítra odjíždím na hory do pec pod sněžkou,bohužel si tam nebudu moct vzít notebook,protože by si ho pak vzal i bratr a skazil by celý hory tím,že by byl neustále na počítači a ani snowboardovat by se mu nechtělo,takže sorry :D každopádně přijedu tak v pátek takže čekejte nějaký zážitky možná i fotky a tak dále,ale budu na mobilu,takže menší články čekejte :) ted pár fotek :))

Nákupy za Leden 2013')

2. února 2013 v 21:21
Ahoj') dneska jsem se rozhodla napsat článek,o tom co jsem si za celý měsíc koupila,nebilo toho moc,ale nevadí :)Jinak bych vám chtěla poděkovat za vaše milé komentáře u minulého článku,Moc si toho vážím a ještě jednou vám za to děkuju.Také vám chci poděkovat za vaší náštevnost za dnešek na můj blog přišlo 30 lidí,někdo si řekne pff:třicet lidí je hrozně málo,ale pro mě je to hodně! takže za to vám hrozně děkuju

Blog nemažu :'DD nějak mi hráblo ;)

1. února 2013 v 14:20
Ahojte') zase po dlouhé době článek ;)) omlouvám se vám,ale měla jsem špatné dny.....