Leden 2013

mažu blog,dělám nový ;)

25. ledna 2013 v 13:20
Ahoj chtěla bych vám říct,že mažu tento blog,né dnes ale tak někdy v pondělí ;) ale nebojte se! udělám si nový bud na blogger nebo na blog.cz,jak asi vidíte pokazila jsem si disain,ale není to důvod proč blog ruším ten nový bude ještě lepší takže pak vám pošlu odkaz ;)

Fuck school!')

9. ledna 2013 v 16:44
Také tak nesnášíte školu? :'DD no jasně kdo by ne? když byli ty prázdniny tak to bylo jak v nebi !vstávání ve dvanáct žádné učení a dlouhý skoro nekonečný hodiny 'poslouchání' jak učitelka mele pro nás záhadnou věc! :'D a ke všemu to pololetí! Ty písemky,skoušení a věčná nervozita co panuje mezi námi,taková ta věta řečena s otevřenou pusou on byl ůkol? nebo mi píšem písemku? :'DD asi to každý zná... nebo také používáte stejnou výmluvu když po vás chce máma žákovskou?Nemám,ůča vibírala :'DD zítra píšem test z matiky tak mi prosím držte palce :PP já už musím :DD* áhoj!')

áhoj:DD

6. ledna 2013 v 0:45
áhoj:DD nejprve bych jse vám chtěla omluvit, za to že jsem tu dlouho nebyla,ale bylo toho na mě prostě moc,asi to znáte škola,kroužky,rodina,kamarádi, svátky a navíc jsem si polila počítač(já vím *šikulka*) přesněji klávesnici,tak jsme to tedy dali do opravny a vrátili nám to,že mi novou klávesnici nainstalujou až někdy v lednu(stále není) takže musím mít k počítači připojenou takovou velkou gumovou klávesnici na který se strašně blbě píše.A jak jste si užili vánoce? u nás to bylo celkem fajn ;) přemýšlela jsem že natočím video co jsem dostala k vánocům,rozhodně to neberte jako vychloubání nebo tak,ale prostě toto video čekejte.Neřeknu vám kdy bude,protože sama nevím ale prostě bude! Také mi pár lidí napsalo abych uděla room tour(průvodce pokojíčkem) ano,také se to video chystá a jěště čekejte videoodpověd´ to je tak všechno takže jse mějte skvěle.Ps:rozhodla jsem se že někdy na konci článku přidám nějaký citát ;)