Říjen 2012

cool opičárny :D paul frank :D

25. října 2012 v 21:40

ahojky dneska vás chci seznámit se značkou která vyrábí boží tašky jak přes rameno tak i kabelky ! ta značka jse jmenuje paul frank . !!!:D paul frank nevyrábí jen tašky ale i kryty na mobili povlečení na postel pásky plyšáky peněženky atd......:D tak jdeme rovnou na věc :DDDDDDDDDD!!!!!!!!!! tak a ted tašky přes rameno :D aaaa kabelky :D ted zas peněženky :D a pokud máš rád retro styl tak tohle je něco pro tebe!!!!:D takže ted batohy :D a poslední věc :D !!! tak a to je všechno doufám že se vám tento článek líbí a mějte se skvěle špunti !!!!


sweet and crazy kryty na iphony

24. října 2012 v 21:52
ahojky sem zpět u nového článku dneska vás seznámím s roztomilímy srandovnímy hezkými i bláznivými kryty na iphone vím že někdo má radši hippie věci barevné a tak.... někdo zase růžové a blýskavé a jiní třeba věci srandovní a crazy .... snažila sem se vyhovět všem a tak sem vzala kryty všeho druhu .........

blíží se zima je čas na stylové čepky !!!

24. října 2012 v 17:02
za prvé se blíží zima a za druhé vánoce tak proč toho nevyužít ? jestli hledáte na netu nové oběvy na ježíška tak tento článek je právě pro vás !!! našla jsem jednu internetovou stránku kde prodávají vážně boží čepky prodávají tam i rukavice a šáli ale ti mě neoslovili :( ta stránka jse jmenuje:

HappyWinter.


vítej v mém blogu

24. října 2012 v 15:56
ahoj vítej v mém blogu jmenuji se estela a je mi jedenáct let v tomto blogu se dozvíš především o mě a o modě budu sem přidávat i různé obrázky fotky a tak ..... :D takže se těš budu sem přidávat nové a nové věci mějte se skvěle !!! špunti !